Reklama

Na otwarcie krytej pływalni jeszcze trochę poczekamy

Opublikowano:
Autor:

Na otwarcie krytej pływalni jeszcze trochę poczekamy  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak informuje dyrekcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu - przedłuża się remont pływalni na Smoczce. Zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami basen miał zostać otwarty - dziś - w poniedziałek 19 sierpnia.

Na pływalni na Smoczce realizowany jest obecnie gruntowny remont obiektu po 10 latach użytkowania. Zgodnie z planem obiekt miał zostać oddany do użytku w poniedziałek 19 sierpnia. 

- Letnia przerwa technologiczna na Pływalni Smoczka miała wyjątkowo trwać trzy tygodnie. Taki plan był spowodowany zdecydowanie szerszym zakresem działań niż w latach ubiegłych. Oprócz wielu niezbędnych prac porządkowych oraz robót remontowych , których ze względu na ciągłą pracę basenu nie można wykonywać w trakcie normalnego użytkowania, wykonano generalny remont zbiorników przelewowych w maszynowni basenu. Udało się również wymienić w dużej części instalację klimatyzacji , wykonano montaż zewnętrznych rolet, całkowicie odnowiono system informacji wizualnej - co mamy nadzieję w znaczący sposób poprawi komfort użytkowania naszych basenów. W bieżącym tygodniu zakończono roboty remontowe. Niestety przeprowadzone po zakończeniu prac badania bakteriologiczne wykazały w próbkach wody basenowej obecność niedozwolonych bakterii. Konsekwencją zaistniałej sytuacji jest przeprowadzenie odpowiednich zabiegów , które doprowadzą stan wody w basenach do bezpiecznego poziomu oraz powtórnie wykonać odpowiednie badania - czytamy w komunikacie dyrekcji MOSIR. 

MOSIR ma informować o dokładnym terminie otwarcia obiektu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE