Reklama

Młodzież z ZSB odwiedziła redakcję KORSO

Opublikowano:
Autor:

Młodzież z ZSB odwiedziła redakcję KORSO - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W naszej redakcji gościliśmy młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu wraz z ich nauczycielką Jadwigą Stalą-Dudek.

13 marca uczniowie klasy II tc - Technikum Budowlanego o innowacji pedagogicznej projektowanie architektoniczne w ZSB zwiedzali naszą redakcję i uważnie słuchali opowieści o pracy w gazecie.

Dziennikarze opowiadali uczniom o tym, w jaki sposób powstaje gazeta i jak zbiera się materiały do artykułów, które można w niej przeczytać. Młodzież mogła się również dowiedzieć, jak wygląda tydzień pracy dziennikarza, a także jak wygląda przepływ informacji w redakcji i kto ostatecznie czuwa nad całą gazetą.

Redaktorzy i graficy opowiadali gościom, kto jest odpowiedzialny za wygląd graficzny strony i podali kilka ciekawostek na temat projektowania i składu gazety.

Dziennikarze zaprezentowali także strony edukacyjne, na których znajdują się informacje o różnych osiągnięciach uczniów oraz wiadomości, co ciekawego dzieje się w szkołach powiatu mieleckiego.

Uczniowie przyszli do nas z nauczycielką języka polskiego Jadwigą Stalą-Dudek. Miłe spotkanie zakończyło się pamiątkowymi zdjęciami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE