Reklama

Młodzi przedsiębiorcy z "elektryka"

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu od wielu lat uczestniczą w kolejnych edycjach Olimpiady Przedsiębiorczości. Olimpiada jest formą współzawodnictwa edukacyjnego, podczas którego oceniane są: wiedza, umiejętności, postawy i zachowania przedsiębiorcze.

Celem głównym Olimpiady jest wzbudzenie oraz wzmocnienie zachowań przedsiębiorczych uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski.

Hasłem przewodnim siedemnastej edycji Olimpiady jest "Strategie inwestowania na rynku kapitałowym". Dotyczy ono przede wszystkim takich obszarów jak: rynki obrotu papierami wartościowymi, ryzyko i strategie inwestycyjne, zachowania inwestorów oraz inwestycje alternatywne.

W grudniu został zorganizowany szkolny etap XVII edycji Olimpiady. Był on trudny ze względu na ograniczony czas odpowiedzi oraz na poziom trudności zadawanych pytań. W szkolnym etapie wzięli udział uczniowie: Elżbieta Szostek, Igor Jajeśnica (kl. 3Bg), Jakub Witaszek, Oskar Wrzesień, Paweł Styczeń (kl. 3A), Kamil Kukla, Gabriel Kovacevic (kl. 3C).

Opiekunami merytorycznymi uczniów były nauczycielki Wioleta Pezda, Zofia Fijałkowska i Natalia Trela, która pełniła także funkcję koordynatora Olimpiady.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy