Reklama

Młodzi liderzy z nagrodą

Opublikowano:
Autor:

Młodzi liderzy z  nagrodą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacja Klub Młodych Liderów z Mielca otrzymała prestiżową nagrodę Marszałka Województwa Podkarpackiego „NGO Wysokich Lotów” w kategorii społeczeństwo obywatelskie oraz zrównoważony rozwój.

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie po raz piąty przyznał nagrody dla wyróżniających się i aktywnie działających organizacji pozarządowych mających siedzibę i prowadzących działalności pożytku publicznego na terenie województwa Podkarpackiego.

 

W gronie pięciu nagrodzonych organizacji znalazła się jedna z Mielca - Fundacja Klub Młodych Liderów, która działa od 5 lat i zorganizowała ponad 100 wydarzeń na terenie całego Podkarpacia.

 

Jej misją jest wspieranie młodych i ambitnych mielczan poprzez organizację szkoleń, warsztatów czy pomoc merytoryczną. Ponadto, poprzez realizację projektów społecznych Młodzi Liderzy poprawiają życie lokalnej społeczności. W tym roku zorganizowali oni m.in największy turniej piłki nożnej na Podkarpaciu- Mielec CUP, 3 festiwale Youthest, które odbyły się w Mielcu, Rzeszowie i Stalowej Woli, a także jeden z największych w regionie projektów społeczno-edukacyjnych “Szkoła Liderów”, w która zaangażowanych było aż 6 szkół i blisko 100 wolontariuszy.

 

Nagrodę otrzymali również: Kółko Rolnicze w Łękach Dukielskich, Towarzystwo Dramatyczne im A. Fredry „FREDREUM” z Przemyśla, Stowarzyszenie Przyjaciół Iwonicza Zdroju oraz Stowarzyszenie „Powiśle Gliny Małe”. Nagrody mają charakter rzeczowy w postaci voucherów o wartości 5000 zł.

 

Wręczenie nagród odbyło się 21 września podczas IV Podkarpackiego Forum Obywatelskiego.

 

- Informacja o tym, że Fundacja otrzymała nagrodę była dla mnie zaskoczeniem. Niby zdajemy sobie sprawę z tego, że robimy fajne i potrzebne rzeczy, jednak nie spodziewaliśmy się, że zostanie to docenione i wyróżnione na tle setek innych organizacji w województwie. Zyskaliśmy kolejną motywację do działania i realizacji projektów na Podkarpaciu - powiedział Sebastian Peret - prezes Fundacji Klub Młodych Liderów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE