Reklama

Mieszkaniec gminy Mielec podrabiał recepty

Opublikowano:
Autor:

Mieszkaniec gminy Mielec podrabiał recepty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który przerobił receptę, po to by móc kupić lekarstwa. Funkcjonariusze znaleźli przy nim substancje psychotropowe, które zakupił przy użyciu fałszywego dokumentu. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty. Przyznał się do ich popełnienia i złożył wyjaśnienia.

Mieleccy policjanci weszli w posiadanie informacji, że mężczyzna w wieku około 40 lat "odwiedza” mieleckie apteki z receptą o wątpliwej wiarygodności. Dwóch właścicieli aptek złożyło zawiadomienie w tej sprawie. Tuż po tym, policjanci ustalili i zatrzymali 39-letniego mężczyznę. To mieszkaniec gminy Mielec.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna jest podejrzany o  podrobienie recepty, którą przedłożył jako autentyczną w dwóch aptekach. Podczas czynności prowadzonych z zatrzymanym, policjanci ujawnili w odzieży 39-latka leki psychotropowe, w posiadanie których wszedł bezprawnie, dokonując zakupu na podstawie wcześniej przerobionej recepty. W chwili zatrzymania mężczyzna był trzeźwy.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić dwa zarzuty zatrzymanemu. Mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia, tłumacząc, że leki były mu potrzebne na własny użytek, a nie mógł zdobyć na nie recepty podczas wizyty u lekarza. Na wniosek funkcjonariuszy poparty przez mielecką prokuraturę mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE