Reklama

Mieleckie Stowarzyszenie chce pobić rekord Guinnessa!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Fot. archiwum

Mieleckie Stowarzyszenie chce pobić rekord Guinnessa! - Zdjęcie główne

foto Fot. archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę 17 lutego 2021 r. – w Międzynarodowym Dniu Kota - Stowarzyszenie SOS KOTY Mielec podejmie oficjalną próbę pobicia światowego rekordu Guinnessa! Chodzi o liczbę darowizn.

Stowarzyszenie SOS KOTY Mielec podejmie oficjalną próbę pobicia światowego rekordu Guinnessa, ustanowionego przez chińską Fundację na rzecz Zmniejszenia Ubóstwa, firmę Tencent QQ oraz agencję ONZ – Światowy Program Żywnościowy. Ten rekord to: najwięcej indywidualnych darowizn przekazanych na kampanię na jednej platformie internetowej w ciągu 24 godzin. 

Obecnie wynosi 105 803 osoby.

 Na portalu RatujemyZwierzaki.pl utworzona zostanie zbiórka, której celem będzie pomoc kotom. Od północy 17 lutego przez kolejne 24 godziny każdy kto wpłaci chociaż złotówkę na akcję, pomoże pobić rekord.

 Zbieramy wszystkie siły, prosimy znajomych i nieznajomych z Polski i całego świata o  wsparcie nas w tym dniu - apeluje Stowarzyszenie SOS KOTY Mielec. - Zależy nam na pomocy osób znanych, które tego dnia udostępnią na swoich stronach na Facebooku/Instagramie/stronie www  post z informacją o akcji i zachęcą swoich fanów do wspólnego bicia rekordu.

Kto chce pobić rekord?

Stowarzyszenie SOS KOTY Mielec pomaga kotom porzuconym, podrzuconym, chorym, rannym, i wolno żyjącym. Prowadzi w Mielcu dom do którego trafiają koty z Mielca i okolicznych wiosek, dla których brakuje miejsca w mieleckim schronisku.

W roku 2020 pod opieką Stowarzyszenia było w sumie 107 kotów. Całą jej działalność finansowana jest z datków osób prywatnych

Potrzeby są ogromne, a pieniędzy wciąż brakuje, dlatego postanowiłyśmy bić rekordy! - wyjaśniają organizatorzy akcji.

 

Szczegóły akcji:

Na portalu RatujemyZwierzki.pl zostanie utworzona zbiórka. Składki będzie można wpłacać wcześniej i później, ale od północy 17 lutego, przez całą dobę liczone będą osoby, które wzięły udział w akcji. Nie liczy się wysokość datku, jedynie liczba darczyńców. Po niej akcja przejdzie audyt, który sprawdzi prawidłowość jej przebiegu. Jeżeli uda się pobić dotychczasowy rekord, Stowarzyszenie otrzyma certyfikat potwierdzający nowy rekord Guinnessa.

Na zbiórce jest możliwość utworzenia własnej skarbonki i pod własnym nazwiskiem/nazwą. Wpłaty dokonywane na spersonalizowaną skarbonkę będą automatycznie przekazywane na zbiórkę główną, a przy imieniu darczyńcy pokaże się napis „Darowizna przekazana przez skarbonkę (nazwa/nazwisko)”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy