Reklama

Gmina Mielec ankietuje mieszkańców. Czego chce się dowiedzieć?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Gmina Mielec ankietuje mieszkańców. Czego chce się dowiedzieć? - Zdjęcie główne

Warto wypełnić ankietę | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Mielec prosi swoich mieszkańców o wypełnienie ankiety dotyczącej ochrony środowiska. Pytania dotyczą sposobu ogrzewania domów, odprowadzania ścieków, czy azbestu. W jakim celu urząd zbiera te informacje?

W najbliższych dniach wraz z informacjami dotyczącymi płatności za odpady na 2021 rok mieszkańcy gminy Mielec otrzymają do wypełnienia ankiety dotyczące ochrony środowiska. 

Informacje pozyskane z ankiet umożliwią gminie ubieganie się o pozyskanie środków zewnętrznych na dofinansowanie przedsięwzięć związanych z ochroną środowiska w gminie takich jak: wymiana źródeł ogrzewania czy utylizacja azbestu. 

Zebrane informacje posłużą do lepszego programowania działań gminy Mielec w trzech zasadniczych sprawach, które mają istotny wpływ na ochronę środowiska tj.:

  • Źródła ciepła w budynkach mieszkalnych.
  • Odprowadzanie ścieków komunalnych.
  • Obiekty zawierające azbest.
 

Urzędnicy zachęcają, by w trosce o wspólne dobro, jakim jest środowisko wypełnienić i odesłać ankiety do Urzędu Gminy w terminie do 30 kwietnia 2021 r. na adres e-mail: [email protected] (skan lub zdjęcie wypełnionej ankiety), w formie papierowej, osobiście albo listownie do Urzędu Gminy Mielec ul. Głowackiego 5, 39-300 Mielec.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Referatem Środowiska i Gospodarki Przestrzennej tel. 17 774 56 31.

Formularz ankiety możesz pobrać >>>TUTAJ

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy