Reklama

Reklama

Mieleckie przedszkolaki napisały bajkę. Zobacz o czym

Opublikowano: 14 stycznia 2021 10:21
Autor: PT | Zdjęcie: UM Mielca

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Mielcu, w ramach działań edukacyjnych związanych z gospodarką odpadami komunalnymi, wpadł na pomysł stworzenia bajki.

Reklama

Książeczkę  tworzyły dzieci ze wszystkich mieleckich przedszkoli publicznych,a Przedszkole nr 12 stało na czele jak również było odpowiedzialne za redakcję wydawnictwa. Do projektu przyłączyło się również Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu.

Niezwykle kreatywne i wesołe pomysły wymagały dużego zaangażowania, ale wreszcie nadszedł czas na zwieńczenie ich działań. Bajeczki o segregacji śmieci autorstwa przedszkolaków trafiły dziś do wszystkich miejskich przedszkoli w Mielcu.

Drugi Zastępca Prezydenta Mielca Adriana Miłoś osobiście wręczyła bajeczki dyrektor Przedszkola Miejskiego  Nr 12 Jolancie Janik oraz Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 20 Bożenie Kochanowskiej, które przekażą publikacje swoim podopiecznym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.