Reklama

Mielecki szpital znów wstrzymuje planowe zabiegi!

Opublikowano:
Autor:

Mielecki szpital znów wstrzymuje planowe zabiegi!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu wstrzymane są zabiegi planowe. Dyrekcja wprowadza ograniczenia ze względów epidemiologicznych.

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną przez COVID-19, na oddziałach zabiegowych co najmniej przez najbliższy tydzień nie będą się odbywać zabiegi planowe. 


Czytaj także>> Policja gazowała na oślep! Skandal po derbach Siarki ze Stalówką!Dotyczy to: chirurgii ogólnej, neurochirurgii, ortopedii, urologii, chirurgii naczyniowej. Wciąż będą wykonywane operacje pilne i onkologiczne.


Ograniczenia dotyczą również Oddziału Zakaźnego, który nie będzie przyjmował pacjentów z podejrzeniem COVID-19, ale tylko ze stwierdzoną obecnością wirusa w organizmie. Jest to związane z faktem, że Oddział obecnie przekroczył już limit świadczeń, które miał wykonać u pacjentów w związku z COVID-19. Trwają starania o zwiększenie limitu. 

W ograniczonym zakresie chwilowo działa także Oddział Rehabilitacyjny - w związku z koniecznością przeprowadzenia badań w kierunku koronawirusa u części personelu.
Sytuacja jest dynamiczna, o ewentualnych zmianach w opisanym zakresie, będziemy informować na bieżąco.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE