Reklama

Mielecki szpital laureatem „Rankingu Szpitali 2018” Rzeczpospolitej!

Opublikowano:
Autor:

Mielecki szpital laureatem „Rankingu Szpitali 2018” Rzeczpospolitej! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu został laureatem w tegorocznym „Rankingu Szpitali 2018” w kategorii „Najlepszy szpital w województwie podkarpackim”.

„Rzeczpospolita” co roku nagradza placówki łączące dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta z nowoczesnym zarządzaniem. Lecznice, które wyróżniają się oferowanym poziomem usług medycznych, po raz kolejny zostaną nagrodzone już 13 grudnia br. na uroczystej gali w siedzibie „Rzeczpospolitej” w Warszawie.

Gala „Rankingu Szpitali” odbędzie się już po raz piętnasty. Tegoroczna edycja tego wydarzenia będzie połączona z panelem dyskusyjnym o przyszłości ochrony zdrowia. Rozmowy posłużą zderzeniu perspektyw reformatorów, specjalistów i przedstawicieli biznesu w zakresie możliwych inwestycji w ochronę zdrowia. Najważniejszym punktem spotkania będzie tradycyjnie  wręczenie nagród przedstawicielom wyróżnionych placówek.

Już dziś wiadomo, że wśród laureatów z województwa Podkarpackiego znalazł się Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Placówce już wielokrotnie udało się zdobywać podium rankingu „Rzeczpospolitej”, ostatnio m.in. w 2015 i 2016 roku. Więcej informacji o wyróżnieniu w tegorocznym „Rankingu Szpitali” przekażemy po 13 grudnia br.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE