Reklama

Mielec. Najpiękniejsze palmy wybrane. Znamy zwycięzców

Opublikowano:
Autor:

Mielec. Najpiękniejsze palmy wybrane. Znamy zwycięzców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości We wtorek (9 kwietnia) w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, dokonano wyboru najpiękniejszych palm wielkanocnych, zgłoszonych do pierwszej edycji konkursu: „Najpiękniejsza - bo tradycyjna Palma Wielkanocna”.

Spośród zgłoszonych 102 prac Organizatorzy wybrali ich zdaniem najładniejsze w ośmiu kategoriach. Palmy spełniały wymogi określone w konkursie – wszystkie wykonane były od podstaw, z użyciem tylko naturalnych elementów.

Kolorowe kwiaty z bibuły, wstążki, bukszpan, zielone elementy – spowodowały że palmy są piękne, niepowtarzane i na pewno doskonale wpisują się w założenia konkursu.

Wszyscy Laureaci zostaną zaproszeni telefonicznie na najbliższą Niedzielę Palmową na mielecką starówkę, gdzie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród z udziałem organizatorów. Zaproszenie skierowane jest również do wszystkich mielczan, ponieważ wśród przybyłych z własnoręcznie wykonaną palmą rozlosowane zostaną dodatkowe nagrody. Cała uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą w Bazylice Mniejszej o godzinie 12. 30. Następnie procesja uda się na mielecką starówkę, gdzie około 13.30 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE