Reklama

Mielec. Chłopak stanął w obronie koleżanki. Został za to dotkliwie pobity

Opublikowano:
Autor:

Mielec. Chłopak stanął w obronie koleżanki. Został za to dotkliwie pobity   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W mieleckiej restauracji doszło do awantury. 34-letni mężczyzna zaczepił młodą kobietę. W obronie dziewczyny stanął jej kolega. W rewanżu agresor uderzył kilka razy 18-latka powodując u niego poważne obrażenia głowy.

O zdarzeniu policję powiadomili goście restauracji w której doszło do awantury. Jak ustalili funkcjonariusze na oczach kilkunastu klientów mężczyzna zaczepił słownie młodą kobietę. W jej obronie stanął jej kolega, który został za to zaatakowany przez agresora.

Sprawca kilka razy uderzył pięścią w głowę i inne części ciała pokrzywdzonego, przez co mężczyzna upadł na ziemię i doznał poważnych obrażeń głowy.

Policjanci kolejnego dnia zatrzymali mężczyznę. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanemu dwa zarzuty, pobicia oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonego.

Podejrzany przyznał się do przedstawionych mu zarzutów i złożył wyjaśnienia. Znany jest policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw.

Na wniosek funkcjonariuszy prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE