Reklama

Mielczanin znęcał się fizycznie nad swoją rodziną! Groził im sztyletem

Opublikowano:
Autor:

Mielczanin znęcał się fizycznie nad swoją rodziną! Groził im sztyletem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 50-letni mężczyzna, który przez kilka lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad rodziną. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. Został zatrzymany podczas awantury domowej, którą wszczął po powrocie.

Policjanci interweniowali w związku z awantura domową, którą wszczął w swoim rodzinnym domu nietrzeźwy 50-letni mężczyzna. Wobec awanturnika kilka lat temu prowadzone było postępowanie o znęcanie się nad rodziną. Mężczyzna, aby uniknąć konsekwencji wyjechał za granicę. Po kilka latach wrócił i wszczął awanturę domową w trakcie, której groził rodzinie sztyletem. Przedmiot został zabezpieczony przez policjantów.

Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut znęcania się nad rodziną oraz gróźb pozbawienia życia kierowanych wobec członków rodziny. Sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Za przestępstwo znęcania się nad rodziną grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE