Reklama

Mielczanin pokieruje marketingiem i PR-em jednego z czołowych think-tanków - fundacji FOR

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: FOR

Mielczanin pokieruje marketingiem i PR-em jednego z czołowych think-tanków - fundacji FOR - Zdjęcie główne

Hubert Wejman | foto FOR

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pochodzący z Mielca Hubert Wejman został dyrektorem komunikacji w Fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju. Jednej z najstarszych organizacji zajmujących się wolnością gospodarczą. Założycielem i prezesem fundacji jest prof. Leszek Balcerowicz.

Hubert Wejman jest absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu. Matura w 2018 roku. Ma licencjat finansów i rachunkowości SGH w Warszawie. Wcześniej w czasach licealnych aktywnie uczestniczył w olimpiadach. Ma na swoim koncie tytuł laureata Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. W Liceum pełnił funkcję przewodniczącego samorządu szkolenego. Działał w Fundacji "Klub Młodych Liderów" realizując projekty społeczne. Obecnie kontynuuje naukę na kierunku menadżerskim na poziomie studiów magisterskich na SGH. 

Misją Fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju jest zwiększanie w społeczeństwie aktywnego poparcia dla szerokiego zakresu indywidualnych wolności (w tym zwłaszcza wolności gospodarczej) oraz – co się z tym wiąże – dla podnoszenia poziomu praworządności w państwie. Celem jest też odpowiednio zmniejszanie poparcia i wzmacnianie w społeczeństwie oporu wobec rozwiązań idących w przeciwnych kierunkach. Szeroki zakres wolności i podniesienie praworządności są m. In. konieczne do tego, aby Polska mogła nadal realizować swój historyczny cel: dochodzić do poziomu życia Zachodu. Organizacją od samego początku kieruje prof. Leszek Balcerowicz, który znany jest w kraju jako autor najważniejszych reform gospodarczych w najnowszej historii Polski. 

Prof. Leszek Balcerowicz - doktor habilitowany nauk ekonomicznych, nauczyciel akademicki. Wiceprezes Rady Ministrów i minister finansów w rządach Tadeusza Mazowieckiego, Jana Krzysztofa Bieleckiego i Jerzego Buzka, poseł na Sejm III kadencji, prezes Narodowego Banku Polskiego.

Hubert Wejman w FOR został dyrektorem komunikacji od 1 kwietnia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy