Reklama

Miejsce dla 50 przedszkolaków w Rydzowie

Opublikowano:
Autor:

Miejsce dla 50 przedszkolaków w Rydzowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoła Podstawowa w Rydzowie wzbogaciła się o nowe sale przedszkolne, których inwestorem była gmina Mielec. Udział w uroczystości wzięli przedstawiciele władz samorządowych, radni, dyrektorzy szkół gminy Mielec, rada rodziców szkoły, nauczyciele, a także rodzice i uczniowie.

Uroczystość rozpoczęła Aleksandra Drozdowska - dyrektor szkoły, witając przybyłych gości i dziękując wszystkim, którzy byli aktywnie zaangażowani w budowę sal przedszkolnych w szkole.

Następnie głos zabrał wójt gminy Mielec, Józef Piątek, który podsumował wykonaną inwestycję i życzył uczniom, rodzicom, nauczycielom, aby nowe, piękne pomieszczenia służyły przez długie lata, przyczyniając się do pomyślnego rozwoju najmłodszych.

Na koniec emerytowana dyrektor szkoły - Anna Czerkies przedstawiła historię szkoły i jej dorobek.

Po oficjalnych wystąpieniach uczniowie klas II – III zaprezentowali ciekawe widowisko artystyczne pt. "Baśniowa kraina wyobraźni". Były również pokazy tańca klasycznego i nowoczesnego.

Po zakończeniu części oficjalnej każdy miał możliwość obejrzeć bogate i nowoczesne wyposażenie oddanych sal przedszkolnych. Dzieci spędziły ten czas na wspólnej zabawie z animatorami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE