Reklama

Mecz eliminacji Mistrzostw Świata Kobiet Polska – Szwajcaria na stadionie w Mielcu!

Opublikowano:
Autor:

Mecz eliminacji Mistrzostw Świata Kobiet Polska – Szwajcaria na stadionie w Mielcu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W wtorek 4 września na stadionie miejskim w Mielcu odbędzie się mecz eliminacji Mistrzostw Świata Kobiet w piłce nożnej Polska – Szwajcaria.

Takiego wydarzenia w skali naszego regionu już bardzo dawno nie było. Ostatni mecz reprezentacji Polski mężczyzn w piłce nożnej w Mielcu miał miejsce w roku 2013, gdy w towarzyskiej potyczce zmierzyły się młodzieżowe reprezentacje Polski i Rumunii. Tym razem będzie to potyczka o punkty eliminacji Mistrzostw Świata kobiet, które odbędą się we Francji w 2019 roku.

Zarząd Podkarpackiego ZPN mając na względzie promocje piłki nożnej podjął decyzję o wolnym wstępie na to spotkanie, jednak ze względu na wymogi Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych każdy kibic, który będzie chciał obejrzeć mecz, będzie musiał posiadać bilet.

Uruchomiony został specjalny adres mailowy – [email protected] za pomocą którego można zamówić bilety. Wydrukowane bilety będą do odbioru w siedzibie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej przy ul. Ks. Jałowego 6A w dn. 30.08 – 31.08, a także w poniedziałek (03.09) w godz. 11:00 – 17:00 i w dniu meczu we wtorek 04.09. w kasach stadionu przy ulicy Solskiego.

Po tym terminie pula biletów niezarezerwowanych zostanie przeznaczona do ogólnej dystrybucji. Bilety będą dostępne w dn. 03.09 w godz. 11:00 – 17:00 w sekretariacie klubu Stal Mielec, natomiast w dniu meczu (04.09) w kasie stadionu od godz. 11:00. Będzie można je odebrać, podając wymagane dane (imię, nazwisko, PESEL).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE