Reklama

Maria Napieracz oficjalnie już nie jest wicestarostą. Od 8 sierpnia będzie kierować mieleckim pogotowiem

Opublikowano:
Autor:

Maria Napieracz oficjalnie już nie jest wicestarostą. Od 8 sierpnia będzie kierować mieleckim pogotowiem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rada Powiatu Mieleckiego jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia rezygnacji Marii Napieracz z funkcji Wicestarosty Powiatu Mieleckiego.

Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu, podczas której został rozpatrzony ten punkt, odbyła się we wtorek, 7 sierpnia. Radni jednogłośnie zadecydowali o przyjęciu rezygnacji Marii Napieracz z funkcji wicestarosty oraz zwolnieniu jej z obowiązków członka zarządu.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować dotychczasowej wicestaroście za merytoryczną, bardzo dobrą współpracę. Przez niemal cztery lata udawało nam się zgodnie współdziałać, a efekty tej pracy widoczne są dziś dla nas wszystkich – mówił starosta Zbigniew Tymuła.

Podziękowania na ręce dotychczasowej wicestarosty złożył także przewodniczący rady Henryk Niedbała. - W imieniu swoim oraz rady, dziękuję za pracę jaką Maria Napieracz wykonała jako radna, członek zarządu i wicestarosta. Życzę jej sukcesów w dalszej karierze – przekazał.

Dziękuję za każdą merytoryczną współpracę, jak i za trudne dyskusje, które odbywaliśmy na sali obrad. Wszystkie trudne sprawy były tu podnoszone w trosce o dobro mieszkańców, o dobro powiatu mieleckiego. Za tę służbę na rzecz drugiego człowieka wszystkim serdecznie dziękuję, a szczególne podziękowania kieruję na ręce Pana Starosty, Pana Przewodniczącego Rady oraz członków Zarządu Powiatu Mieleckiego – mówiła Maria Napieracz.

Maria Napieracz od 8 sierpnia br. będzie pełnić funkcję dyrektora mieleckiego pogotowia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE