Reklama

Marek Paprocki: Rozmowy koalicyjne są prowadzone!

Opublikowano:
Autor:

Marek Paprocki: Rozmowy koalicyjne są prowadzone! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jacek Wiśniewski musi zbudować dużą koalicję, żeby mieć władzę w radzie miasta. Obecnie w nowej radzie będzie pięciu radnych z Razem dla Ziemi Mieleckiej. Prawo i Sprawiedliwość wprowadziło 10 radnych. Ruch Kukiz`15 dwóch radnych a Nasz Mielec ma sześciu radnych. Razem dla Ziemi Mieleckiej zapewne swoje pierwsze kroki skieruje właśnie do radnych z Naszego Mielca

- Nie czuję się hodowcą prezydentów. Stanęliśmy do zawodów, ale szkoda, że te zawody czyli wybory prezydenckie sięgały dna. Przetoczyła się przez nas fala hejtu i fala różnych obelg na mnie i na moich kolegów. Myślę, że zwycięstwo Jacka Wiśniewskiego w tych wyborach pokazuje wszystkim, że mamy z czego się cieszyć i że będziemy działać dla dobra mielczan. Rozmowy koalicyjne są prowadzone i nie są do końca dopięte. Chcemy działać w szerokiej koalicji ponieważ Mielec powinien być samorządowy a nie polityczny. Podczas ostatniej kadencji w Mielcu mieliśmy do czynienia z upolitycznieniem samorządu lokalnego, a samorząd powinno się rozumieć jako pracę na rzecz mieszkańców tego miasta - komentuje Marek Paprocki, prezes Stowarzyszenia "Razem dla Ziemi Mieleckiej". 

Fryderyk Kapinos będzie pełnić funkcję prezydenta do 16 listopada. Następnie w poniedziałek 19 listopada odbędzie się pierwsza sesja nowej rady miasta Mielca i zaprzysiężenie nowego prezydenta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE