Reklama

Lato z Radiem zagra w Stalowej Woli

Opublikowano:
Autor:

Lato z Radiem zagra w Stalowej Woli - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już 9 i 10 sierpnia Festiwal „Lato z Radiem” zagości w Stalowej Woli. Wystąpią m.in. Kortez, Perfect, Kasia Kowalska, Sławek Uniatowski, Chopin University Big Band. Koncertom towarzyszyć będą liczne atrakcje w strefach festiwalowych przygotowane przez wszystkie anteny Polskiego Radia.

W piątek 9 sierpnia na Błoniach Nadsańskich od godz. 19.00 wystąpią: HLA 4 Transplant, Kapela ze Wsi Warszawa i Perfect. Drugiego dnia, w sobotę 10 sierpnia od godz. 18.00 zagrają: Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy z gościnnym udziałem Sławka Uniatowskiego, który zaśpiewa repertuar Zbigniewa Wodeckiego, zaraz potem Sławek Uniatowski wystąpi ze swoim solowym repertuarem, następnie usłyszymy Kasię Kowalską, a wieczór zakończy Kortez.

Jak we wszystkich festiwalowych miastach także w Stalowej Woli koncertom towarzyszyć będą spotkania z artystami oraz dziennikarzami Polskiego Radia w Strefie Muzycznej, atrakcje przygotowane przez Polskie Radio Dzieciom w Strefie Familijnej oraz zabawy i ćwiczenia na świeżym powietrzu w Strefie Relaksu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE