Reklama

Konkurs na logo powiatu. Do wygrania 2000 złotych

Opublikowano:
Autor:

Konkurs na logo powiatu. Do wygrania 2000 złotych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiat Mielecki zachęca wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie graficznym. Poszukiwane jest oryginalnego logo dla samorządu oraz pomysł na kojarzący się z nim produkt turystyczny.

Konkurs jest skierowany przede wszystkim do grafików komputerowych, projektantów, asystów plastyków oraz osób i firm zajmujących się projektowaniem reklamowym. Nie ma jednak przeszkód, by swoich sił spróbowali także inni zainteresowani - niekoniecznie związani zawodowo z tą dziedziną, a mogący pochwalić się znajomością obsługi programów graficznych i nietuzinkową kreatywnością.

W ramach konkursu organizator oczekuje zaprojektowania:
- logo powiatu obejmującego rysunek (symbol inny niż herb powiatu), tożsamego z obowiązującym hasłem promocyjnym Powiatu Mieleckiego tj. „Dzień dobry”
- produktu turystycznego będącego symbolem powiatu. Może to być np. maskotka lub inna pamiątka, która byłaby kojarzona z Powiatem Mieleckim.


 
- Poszukujemy projektów, które będą kojarzyć się z powiatem mieleckim, jego historią, kulturą, przyrodą lub innymi walorami charakterystycznymi dla tego terenu i jego społeczności. Projektów, które z jednej strony będą tożsame z lokalną tradycją, a z drugiej – świeże i nowoczesne – podkreśla starosta mielecki Stanisław Lonczak. – Wierzę, że to właśnie sami mieszkańcy i sympatycy naszego powiatu, dysponując własnymi skojarzeniami, doświadczeniami i umiejętnościami, będą w stanie stworzyć coś, co w identyfikacji wizualnej powiatu pozostanie na długie lata – dodaje.

Zaprojektowane logo oraz produkt turystyczny staną się symbolami Powiatu Mieleckiego. Znajdą się więc na gadżetach reklamowych, papierze firmowym, wydawnictwach, ulotkach, plakatach, nośnikach elektronicznych i grafice internetowej.

Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę pieniężną wysokości 2000 zł.

Termin nadsyłania prac mija 18 września br.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE