Reklama

Komisja konkursowa wybrała Zbigniewa Torbusa na dyrektora mieleckiego szpitala

Opublikowano:
Autor:

Komisja konkursowa wybrała Zbigniewa Torbusa na dyrektora mieleckiego szpitala  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pełniący obowiązki dyrektora szpitala specjalistycznego w Mielcu Zbigniew Torbus został wybrany przez komisję konkursową na stanowisko dyrektora mieleckiej lecznicy.

 Zbigniew Torbus rozpoczął pracę w mieleckim szpitalu w lutym br. jako zastępca dyrektora ds. ekonomicznych od momentu odejścia  dyrektora Józefa Więcława  w kwietniu Torbus przejął  obowiązki dyrektora mieleckiego szpitala.

Nominacja Z. Torbusa nastąpiła po tym, jak powołana przez Radę Powiatu Mieleckiego komisja w składzie: Józef Smaczny, Bogusław Peret, Paweł Martyński, Janusz Ździebło oraz Henryk Niedbała wyłoniła go jako kandydata na to stanowisko w postepowaniu konkursowym.

Zbigniew Torbus pełnił przez ostatnie pół roku obowiązki dyrektora lecznicy po rezygnacji swojego poprzednika – Józefa Więcława. Ze szpitalem mieleckim związany był również w poprzedniej kadencji samorządowej. W 2015 roku pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. ekonomicznych szpitala powołany na to stanowisko przez ówczesnego dyrektora lecznicy.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE