Reklama

Komendant straży pożarnej odszedł na emerturę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Mielcu

Komendant straży pożarnej odszedł na emerturę - Zdjęcie główne

Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu bryg. Marek Gawlak odszedł Marek Gawlak funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego pełnił od lutego 2020 roku. | foto Starostwo Powiatowe w Mielcu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Starosta Mielecki, Stanisław Lonczak, pożegnał Zastępcę Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu, brygadiera Marka Gawlak. Bryg. Gawlak funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego pełnił od lutego 2020 roku, a teraz odszedł na emeryturę.

Marek Gawlak rozpoczął służbę zawodową w Państwowej Straży Pożarnej w 1994 r., po ukończeniu Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie. W

W 2004 r. ukończył Akademię Rolniczą w Lublinie, uzyskując tytuł magistra inżyniera a w 2017 r. ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Pożarnictwa w Warszawie, uzyskując przeszkolenie zawodowe przygotowujące do zajmowania stanowisk oficerskich związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi.

Podczas służby został odznaczony m.in.: Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, Brązową Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej, Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.

Bryg. Marek Gawlak został pożegnany przez starostę powiatu mieleckiego, Stanisława Lonczaka i dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

 - Mam zaszczyt podziękować panu za wzorową, sumienną i pełną zaangażowania służbę. W związku z przejściem na zasłużoną emeryturę, pragnę przekazać panu najszczersze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności, aby po trudach wieloletniej służby w spokoju mógł pan wypoczywać, regenerować swoje siły i realizować dotychczas niespełnione marzenia. Niech pan zachowa w swojej pamięci wszystko to co było dobre, dawało satysfakcję i zadowolenie - mówił Stanisław Lonczak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy