Reklama

Kolizja trzech samochodów

Opublikowano:
Autor:

Kolizja trzech samochodów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 21 grudnia przed godziną 7 rano strażacy otrzymali zgłoszenie o kolizji trzech samochodów w Jaślanach. W zdarzeniu wzięły udział: mercedes, chevrolet i renault.

Na miejscu wypadku pojawiły się dwa zastępy PSP, OSP oraz policja. Przyczyn zdarzenia nie udało się ustalić. W wyniku kolizji nikt nie ucierpiał. Poniesione straty właścicieli pojazdów oszacowano na około 20 tysięcy złotych. Zniszczony został przód mercedesa, przód i tył chevroleta oraz tył renaulta.

Pożar hali produkcyjnej
20 grudnia doszło do pożaru hali produkcyjnej w Tuszowie Narodowym, zgłoszenie zostało przyjęte przez strażaków wieczorem po godzinie 20. Na miejscu pojawiła się również policja. Straty wynikające z tego zdarzenia oszacowano na 60 tysięcy złotych. W wyniku prowadzonych prac, mających na celu ustalenie przyczyn awarii, rozebrano urządzenie filtro-wentylacyjne. Ustalono, że uszkodzeniu uległa rozdzielnia elektryczna i przewody elektryczne o długości czterech metrów. Zadymioną halę zabezpieczono, jednocześnie nie stwierdzono zagrożenia. W wyniku awarii nikt nie został poszkodowany. Przyczyny pożaru ostatecznie nie udało się ustalić.

Pożar samochodu
21 grudnia w płomieniach stanął samochód marki Volkswagen, tym razem w Dulczy Wielkiej. Na miejscu pojawili się się strażacy z PSP, którzy otrzymali zgłoszenie o pożarze po godzinie 17. Straty, jakie poniósł właściciel pojazdu, to około 7 tysięcy złotych, w tym spalone urządzenia budowlane, które znajdowały się w samochodzie. W wyniku pożaru pojazdu nadpalona została ściana pobliskiego budynku gospodarczego.

Informacje przekazał bryg. Marek Matubowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP Mielec

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE