Reklama

Kolejne przesłuchania Kamila H.

Opublikowano:
Autor:

Kolejne przesłuchania Kamila H. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze w sierpniu rzecznik tarnobrzeskiej prokuratury informował nas, że jesienią ruszy proces w sprawie katastrofy lądowej w Weryni z 26 marca. Zginęło wtedy pięciu piłkarzy, w tym trzech z Mielca. Opinia biegłego wykazała jednak, że podejrzany o spowodowanie tej tragedii musi być przesłuchany raz jeszcze.

W lipcu dotarła do nas wiadomość, że Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu zebrała już kompletny materiał dowodowy w sprawie wypadku w powiecie kolbuszowskim. Śledczy przygotowywali akt oskarżenia. - Na chwilę obecną czekamy na opinię biegłego z zakresu ruchu lądowego celem rekonstrukcji przebiegu wydarzenia – mówił wówczas Andrzej Dubiel, rzecznik prasowy tarnobrzeskiej prokuratury. - Biegły ma ocenić prędkość i technikę jazdy uczestników wypadku. Określić, kto się przyczynił do tego, że doszło do tragicznego zdarzenia – wyjaśniał na naszych łamach 19 lipca.

Opinia biegłego miała być gotowa początkiem sierpnia. Po jej uzyskaniu prokurator mógłby podjąć dalsze czynności zmierzające do zamknięcia śledztwa. Jak mówił wówczas Andrzej Dubiel, opinia biegłego prawdopodobnie zakończy się skierowaniem aktu oskarżenia do sądu: - Myślę, że w ciągu dwóch, trzech miesięcy ta sprawa zostanie zamknięta.

Więcej w 37 numerze Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE