Reklama

Kolejna okazja, by się pozbyć wielkich śmieci!

Opublikowano:
Autor:

Kolejna okazja, by się pozbyć wielkich śmieci! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tym razem akcja MPGK kierowana jest do gmin Gawłuszowice i Wadowice Górne

Niestety widok starych wersalek w lasach albo regałów niszczejących w rowach wciąż jest powszechny, choć są lepsze sposoby, by pozbyć się dużych i kłopotliwych śmieci. MPGK regularnie organizuje zbiórkę takich przedmiotów, a skorzystanie z niej jest wyjątkowo proste.

Wystarczy na stronie mpgk.mielec.pl kliknąć w ogłoszenie o akcji, gdzie można znaleźć harmonogram zbiórki w poszczególnych miejscowościach. Tym razem w pierwszej połowie września swoje stare meble, inne duże sprzęty albo akcesoria mogą oddawać mieszkańcy gmin Wadowice i Gawłuszowice. Trzeba jednak pamiętać, że akcja nie obejmuje odpadów komunalnych, opon pojazdów rolniczych i ciężarowych, gruzu i odpadów podlegających selektywnej zbiórce. W dniu zbiórki przedmioty należy wystawić przed posesje do drogi głównej (gminnej) do godziny 7.30. Przedmioty wystawione po przejechaniu ekipy zbierającej lub pozostawione na terenie posesji ( za ogrodzeniem ) nie będą zbierane .

 W razie wątpliwości, np. dotyczących tego, co można oddać w trakcji zbiórki odpadów wielkogabarytowych, można się kontaktować z pracownikami Zakładu Usług Komunalnych MPGK Sp. z o.o. w Mielcu - tel. 17 582 0503 lub 17 582 0504.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE