Reklama

Kierownictwo sieci „Jedynka” zatrzymane przez policję!

Opublikowano:
Autor:

Kierownictwo sieci „Jedynka” zatrzymane przez policję! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czterech mężczyzn, byłych członków zarządu rzeszowskich spółek, zatrzymali wczoraj policjanci z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie. To efekt śledztwa, jakie prowadzone jest od ponad 6 lat. Podejrzani usłyszeli w Prokuraturze Regionalnej w Rzeszowie zarzuty. Są podejrzani mi.in. o wyłudzenia sięgające 4,8 mln złotych i oszustwa podatkowe.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Rzeszowie zajmowali się tą sprawą od 2014 r. Wtedy pojawiły się pierwsze informacje o działaniu przedstawicieli spółki na szkodę jej kontrahentów. Sprawa okazała się być wielowątkowa.

- By zgromadzić materiał dowodowy, który pozwoliłby przedstawić zarzuty  konkretnym osobom, trzeba było ogromnego zaangażowania, gromadzenia dokumentów, przesłuchiwania świadków i dokonywania żmudnych analiz. Policjanci w tym zakresie ściśle współpracowali z Prokuraturą Regionalną w Rzeszowie, która nadzoruje to śledztwo. Materiał dowodowy, jaki zgromadzono, mieści się w 160 tomach akt - mówi rzecznik prasowy. 

 


Czytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE