Reklama

Józef Więcław, były dyrektor szpitala w Przeworsku przejmuje szpital w Mielcu [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Józef Więcław, były dyrektor szpitala w Przeworsku przejmuje szpital w Mielcu [VIDEO]  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas konferencji prasowej we wtorkowy poranek (2 kwietnia) starosta mielecki poinformował media o wyborze nowego dyrektora szpitala. Będzie nim Józef Więcław, wieloletni dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Przeworsku.

Mam nadzieję, że ten kandydat daje rękojmię sprawnego i zgodnego z oczekiwaniami organu założycielskiego prowadzenia szpitala – mówił podczas konferencji prasowej starosta mielecki Stanisław Lonczak. Jak podkreślił, samorząd Powiatu Mieleckiego oczekuje, iż nowemu zarządzającemu mielecką lecznicą uda się ustabilizować sytuację finansową placówki, jak również poprawić jakość leczenia i obsługi pacjentów.

Józef Więcław został wybrany dyrektorem szpitala w drodze konkursu, który odbył się w poniedziałek, 1 kwietnia. Tego samego dnia nastąpiło powierzenie mu obowiązków zarządzającego lecznicą przez Zarząd Powiatu Mieleckiego.

Nowy dyrektor wcześniej przez prawie 16 lat pełnił funkcję dyrektora szpitala w Przeworsku. Prowadził też działalność polityczną i samorządową. Był radnym powiatowym - powiatu przeworskiego, wybieranym z ramienia PSL. Wcześniej w 1985 roku uzyskał mandat poselski w z ramienia PZPR. 

WYPOWIEDŹ starosty Stanisława Lonczaka

Pierwsze wystąpienie Józefa Więcława:

Radny Marek Kamiński z klubu radnych powiatowych PiS, ma obawy związane z pracą nowego dyrektora, ale mimo wszystko będzie czekał na efekty:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE