Reklama

Józef Smaczny niewinny zniesławienia Marka Kamińskiego. Finał sprawy sądowej radnych powiatowych miał miejsce w Tarnobrzegu

Opublikowano:
Autor:

Józef Smaczny niewinny zniesławienia Marka Kamińskiego. Finał sprawy sądowej radnych powiatowych miał miejsce w Tarnobrzegu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony poniedziałek 24 września Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu uznał, że Józef Smaczny jest niewinny i nie zniesławił Marka Kamińskiego swoim publicznym wystąpieniem podczas sesji rady powiatu mieleckiego.

Przypomnijmy, że wystąpienie to miało miejsce w ubiegłym roku tuż po tym jak radny Marek Kamiński na mieleckim SORze skorzystał z transportu medycznego by otrzymać specjalistyczną pomoc medyczną w Rzeszowie. Według radnego Smacznego było to nadużycie, a według Kamińskiego konieczność.

Wcześniej sprawę konfliktu Marka Kamińskiego i Józefa Smacznego rozstrzygał sąd w Mielcu, który uznał, że Marek Kamiński został zniesławiony przez Józefa Smacznego. Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu był jednak innego zdania i uniewinnił Józefa Smacznego.

- Wyrok z tarnobrzeskiego sądu jest prawomocny - informuje Marek Nowak, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE