Reklama

Jest przetarg na budowę ronda w Woli Mieleckiej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: powiat mielecki

Jest przetarg na budowę ronda w Woli Mieleckiej - Zdjęcie główne

Rondo ma być wybudowane jeszcze w tym roku. | foto powiat mielecki

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Starostwo Powiatowe w Mielcu ogłosiło przetarg na rozbudowę skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 984 z drogą powiatową Nr 1 152R w miejscowości Wola Mielecka

Przetarg został ogłoszony w formule zaprojektuj i wybuduj. Zgodnie ze szczegółowym opisem zamówienia wykonawca zaprojektuje i wykona między innymi roboty budowlane.

Szacunkowy całkowity koszt wykonania zadania stanowiącego przedmiot trójstronnego porozumienia wynosi ponad 2 000 000 zł i obejmuje on koszty wykonania dokumentacji projektowej, robót budowlanych, koszty nadzorów oraz wykupu gruntów.

W finansowaniu zadania uczestniczyć będzie Gmina Mielec, która w 2022 r. przekaże Powiatowi Mieleckiemu pomoc finansową w formie dotacji celowej na realizację zadania w wysokości 650 000 zł oraz Województwo Podkarpackie razem z Powiatem Mieleckim które po uwzględnieniu dotacji celowej Gminy Mielec, solidarnie sfinansują pozostałą brakującą do realizacji zadania kwotę w łącznej wysokości 1 450 000,00 zł.

Zadanie będzie realizowane w 2022 roku. Oferty na wykonanie zadania można składać do 11 maja 2022 roku do godz. 10:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy