Reklama

Jest już następna szkoła na zdalnym nauczaniu

Opublikowano:
Autor:

Jest już następna szkoła na zdalnym nauczaniu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Glinach Małych zawiesił funkcjonowanie szkoły w formie stacjonarnej od 18 do 25 września. Powód: Aktualna sytuacja epidemiologiczna.

Decyzja o zawieszeniu zajęć zapadła po uzyskania zgody organu prowadzącego oraz pozytywnej opinii Państwowego Inspektora Sanitarnego w Mielcu. 

CZYTAJ TAKŻE: >>> Narodowy Dzień Sportu w Mielcu. Impreza na nowym boisku

- Zawiesza się na czas oznaczony prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej w Społecznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Glinach Małych w okresie od 18.09.2020 r. do 25.09.2020 ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną powodującą zagrożenie zdrowia dzieci i uczniów - czytamy w komunikacie szkolnym.

W okresie czasowego zawieszenia zajęć, zadania oddziałów przedszkolnych i szkoły będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Wcześniej w powiecie mieleckim swoją stacjonarną działalność zawiesiły Zespół Szkół w Jaślanach oraz Szkoła Podstawowa w Otałęży. O tym pisaliśmy TUTAJ>>>

Kłopoty nie ominęły również ZST w Mielcu, gdzie 9 nauczycieli przebywa na kwarantannie. Więcej na ten temat TUTAJ>>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE