Reklama

Jest finał sprawy sądowej radnych Marka Kamińskiego i Józefa Smacznego! To głośna sprawa i publiczne oskarżenie nieuzasadnionego skorzystania z karetki pogotowia

Opublikowano:
Autor:

Jest finał sprawy sądowej radnych Marka Kamińskiego i Józefa Smacznego! To głośna sprawa i publiczne oskarżenie nieuzasadnionego skorzystania z karetki pogotowia   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sąd Rejonowy w Mielcu wydał dziś wyrok w sprawie publicznego oskarżenia radnego Marka Kamińskiego o nieuzasadniony przejazd karetką z Mielca do Rzeszowa przez radnego. Sąd przyznał rację Markowi Kamińskiemu. Wyrok jest nieprawomocny.

- Pan radny powiatowy Józef Smaczny dziś skazany przez Sąd za zniesławienie mnie, poprzez podanie do publicznej wiadomości nieprawdy w postaci informacji o rzekomym wymuszeniu przeze mnie na SOR transportu medycznego do szpitala w Rzeszowie. Głośna sprawa, na której ucierpiałem ja i moja rodzina kończy się satysfakcjonującym i sprawiedliwym orzeczeniem Sądu - pisze w mediach społecznościowych Marek Kamiński. 

Przypomnijmy Józef Smaczny w swoim publicznym oświadczeniu oskarżył Marka Kamińskiego o nieuprawniony przejazd karetką pogotowia do Rzeszowa - do pogotowia okulistycznego. Marek Kamiński pozwał Józefa Smacznego. Wymagał publicznego przeproszenia a także wpłaty pieniędzy na Caritas. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE