Reklama

Jarosław Kaczyński po spotkaniu w Mielcu w sprawie Kronospanu: "Tam powinna nastąpić ostra reakcja państwa" [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Jarosław Kaczyński po spotkaniu w Mielcu w sprawie Kronospanu: "Tam powinna nastąpić ostra reakcja państwa" [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jarosław Kaczyński podczas swojej wizyty w Mielcu zgodził się na specjalne spotkanie w "cztery oczy" w jedną z mieszkanek Mielca, która zaangażowana jest w ruch przeciwko działalności naszym mieście zakładowi Kronospan.

Dorota Chorązka, lekarz weterynarii z Mielca dzięki wsparciu pełniącego funkcję prezydenta Fryderyka Kapinosa - spotkała się osobiście z prezesem PiSu Jarosławem Kaczyńskim. Spotkanie dotyczyło działalności w Mielcu, jak i w całej Polsce zakładów Kronospanu. Mówiła o uciążliwościach, z którymi od wielu lat odczuwają zarówno mieszkańcy Mielca, jak i okolic.

- Jarosław Kaczyński zgodził się na rozmowę w cztery oczy. Zapoznał się z problemem i powiedział, że nie może być tak by jakiś zakład traktował Polskę jak swoją kolonie. Pytał ile osób ten zakład zatrudnia.Obiecał , że nam pomoże. Czy ta rozmowa coś da zobaczymy. Zrobiłam co mogłam - tłumaczy Dorota Chorązka na Facebooku.

W Radomiu zaraz po spotkaniu w Mielcu Jarosław Kaczyński odniósł się do sprawy zakładów Kronospan:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE