Reklama

Jarmark Bożonarodzeniowy na bogato

Opublikowano:
Autor:

Jarmark Bożonarodzeniowy na bogato - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już ponad 70 wystawców zgłosiło swój udział w Powiatowym Jarmarku Świątecznym w Mielcu planowanym na 15 grudnia. To największa liczba w dziesięcioletniej historii tego wydarzenia.

Powiatowy Jarmark Świąteczny jest imprezą, która na stałe wpisała się w kulturalny kalendarz Mielca. Przedświąteczne zakupy w urokliwej scenerii mieleckiego Rynku z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Tylko w ubiegłym roku kiermasz odwiedziło kilka tysięcy mieszkańców miasta i powiatu, stoiska przygotowało zaś prawie 70 wystawców z całego kraju. 

Okrągłą „siedemdziesiątkę” wystawców na ten rok uzyskaliśmy po niespełna miesięcznym naborze. To dobra wiadomość dla odwiedzających jarmark, którzy skorzystają z wyjątkowo szerokiego asortymentu. 

Tradycyjnie jarmark będzie pełen świątecznych przysmaków. Znajdą się pośród nich m.in. ciasta, pieczywo, domowe przetwory, miody, chałwy, suszone owoce,  herbaty, wędliny, sery czy oscypki. Szeroki będzie także wybór własnoręcznie wykonywanych ozdób choinkowych, stroików, choinek oraz innych elementów wystroju wnętrz. Wśród zgłoszonych wystawców znaleźli wytwórcy ozdób ze szkła, drewna oraz obrazów malowanych na desce. 


Zimowa odzież, dodatki oraz ekologiczne kosmetyki będą z pewnością kolejnymi atrakcjami dla naszych odwiedzających, podobnie zresztą jak punkty, w których będzie można ogrzać się po spacerze między straganami. Na jarmarku pojawią się stoiska z gorącą czekoladą i herbatą oraz oferujący ciepłe posiłki food truck.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE