Reklama

Jan Myśliwiec zawieszony. To decyzja prezydenta Jacka Wiśniewskiego

Opublikowano:
Autor:

Jan Myśliwiec zawieszony. To decyzja prezydenta Jacka Wiśniewskiego  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kontrola prawidłowości zatrudnienia w Szkole Podstawowej nr 7 to jedna z decyzji Prezydenta Jacka Wiśniewskiego po ukazaniu się informacji prasowych związanych z pracą w tej placówce jednego z byłych radnych czyli Jana Myśliwca. Prezydent podjął decyzję o zawieszeniu Jana Myśliwca.

- Nie ukrywam, że o zatrudnieniu pana Jana Myśliwca w SP7 dowiedziałem się z publikacji medialnych, dlatego zależy mi żeby dogłębnie wyjaśnić ten temat, przede wszystkim w kontekście ewentualnego przekroczenia przepisów – powiedział Prezydent Jacek Wiśniewski. Dlatego też zlecona została analiza prawna tej sytuacji, której celem jest  sprawdzenie, czy mogło dojść do nieprawidłowości przy zatrudnieniu ówczesnego wiceprezydenta w Szkole Podstawowej nr 7. 


– Ponadto podjąłem decyzję, że do otrzymania wyników ekspertyzy prawnej i do wyjaśnienia sprawy pan Jan Myśliwiec zostanie zawieszony w funkcji prezesa Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych. W tym czasie nie będzie świadczył stosunku pracy, a co za tym idzie nie będzie też wypłacane wynagrodzenie – powiedział Jacek Wiśniewski. Prezydent Mielca dodał, że jest przekonany, że w najbliższym czasie temat zostanie wyjaśniony.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE