Reklama

Jak będzie wyglądał 1 listopada w Mielcu?

Opublikowano:
Autor:

Jak będzie wyglądał 1 listopada w Mielcu? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Cały kraj objęty jest czerwoną strefą, co wiąże się z licznymi obostrzeniami. Święto Wszystkich Świętych będzie w tych okolicznościach wyglądało inaczej - w tym roku musimy zmodyfikować nieco swoje plany, tak by nie gromadzić się tłumnie przy grobach oraz unikać dużych skupisk ludzi.

Przy wszystkich mieleckich cmentarzach od kilku dni dostępne są urządzenia do sterylizacji dłoni. Podobnie jak w każdym innym miejscu na zewnątrz, tak i na terenie cmentarza obowiązuje zasłanianie nosa oraz ust.

Już od jutra (30 października) na ulice Mielca wyjedzie więcej autobusów MKS. Zwiększona częstotliwość odjazdów poza Uroczystościami Wszystkich Świętych podyktowana jest głównie troską o zdrowie mieszkańców Mielca.

Mimo znacznie zwiększonej floty autobusów, które pojawią się w Mielcu, pamiętajmy, że jeden autobus może zabrać ograniczoną liczbę osób. Jest to jeden z obowiązków nałożonych na MKS w związku z ograniczeniami w czerwonej strefie. Na mocy obostrzeń, autobus może zapełnić się w 30 procentach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE