Reklama

"Interaktywny Mielec" nie działa

Opublikowano:
Autor:

"Interaktywny Mielec" nie działa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od pewnego czasu nie działa strona internetowa "Interaktywny Mielec", która prezentowała bardzo dobrej jakości mapy miasta. Portal udostępniał precyzyjny plan cmentarza komunalnego. Czytelnicy mogli tam wyszukać dokładną lokalizację danego grobu.

Portal powstał w 2012 roku dzięki dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego z perspektywy finansowej 2007 - 2013. Strona działa pod adresem: plan.mielec.pl. Odwiedzający cmentarz komunalny w Mielcu przy ul. Królowej Jadwigi mieli możliwość  łatwego odnalezienia grobów swoich bliskich. W "Interaktywnym Planie Miasta Mielca" znajdowała się  wyszukiwarka grobów osób pochowanych na tej nekropolii. Po wpisaniu nazwiska osoby zmarłej wyświetlała się informacja o roku zgonu oraz numerze kwatery i rzędu. Dostępna tam była także opcja "Pokaż na mapie", dzięki której podświetlony na żółto rząd będzie wskazywał na ortofotomapie lub planie miasta, w zależności od wybranej opcji przeglądania.

- Taka sytuacja jest już od dwóch miesięcy. Nie mogę dowiedzieć się, dlaczego tak jest. Na stronie wyświetla się cały czas komunikat "strona w przygotowaniu", "zapraszamy później". Dlaczego miasto nie może uruchomić tego portalu ponownie - pisze do nas czytelnik.

Interwencję zgłosiliśmy do urzędu miejskiego i zarządu cmentarza komunalnego. Urzędnikom nie udało się jeszcze odpowiedzieć na nasze pytania. Otrzymaliśmy obietnicę, że sprawa zostanie wyjaśniona w ciągu najbliższego tygodnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE