Reklama

Grupa pracowników Pogotowia - popiera swoją obecną dyrektor [MAMY LIST]

Opublikowano:
Autor:

Grupa pracowników Pogotowia - popiera swoją obecną dyrektor [MAMY LIST] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Starostwo Powiatowe w Mielcu zgodnie z procedurami przeprowadza ponowny konkurs na dyrektora stacji pogotowia ratunkowego w Mielcu. Zgodnie z wyrokiem Sądu Administracyjnego - poprzedni konkurs - w którym Maria Napieracz została wybrana na to stanowisko - został przeprowadzone z naruszeniem prawa. W przesłanym do nas liście pracownicy nie ujawniają listy osób, które wyraziło poparcie dla Marii Napieracz.

- My niżej podpisani –pracownicy Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu chcielibyśmy tym listem, wyrazić gest poparcia dla Pani Marii Napieracz, jako Dyrektora powyższej placówki. Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego nie podlega przez nas żadnej dyskusji jednak rościmy sobie prawo do oceny pracy Pani Marii na powyższym stanowisku - czytamy w liście, który dotarł do Redakcji KORSO w ostatnim czasie. 

- W naszej opinii, jako Dyrektor takiej placówki, jaką jest Pogotowie Ratunkowe w tak, krótkim czasie potrafiła dokonać wiele pozytywnych zmian lub rozpocząć prace nad takowymi, czego doskonałym przykładem jest wynegocjowanie wyższego kontraktu na obsługę przez Skoncentrowaną Dyspozytornie Medyczną powiatów wchodzących w skład konsorcjum Mieleckiego, jak wiemy nie każdy dyrektor ościennych konsorcjum był w stanie tego dokonać. Ze strony Pani Dyrektor można spotkać się, na co dzień z życzliwością w stosunku do pracowników, nie jest to osoba, która jest tylko „dyrektorem” jednocześnie jest człowiekiem, który traktuje innych tak samo jak sama chciałaby być traktowana –z szacunkiem - czytamy w liście.

W taki sposób grupa pracowników mieleckiego pogotowia chce wyrazić swoje poparcie dla Marii Napieracz, która kieruje pogotowiem od ponad roku. W najbliższy wtorek 19 listopada odbędzie się posiedzenie komisji konkursowej i dowiemy się, kto pokieruje mieleckim pogotowiem. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE