Reklama

Groził właścicielowi lokalu gastronomicznego, po czym uszkodził mu drzwi do jego knajpy oraz samochód.

Opublikowano:
Autor:

Groził właścicielowi lokalu gastronomicznego, po czym uszkodził mu drzwi do jego knajpy oraz samochód. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, któremu przedstawiono zarzut uszkodzenia drzwi wejściowych lokalu gastronomicznego oraz samochodu. Mężczyzna jest także podejrzany o stosowanie gróźb karalnych wobec właściciela lokalu.

Kilka dni temu właściciel mieleckiego lokalu gastronomicznego powiadomił policję o uszkodzeniu rolety zewnętrznej znajdującej się na drzwiach knajpy poprzez pomalowanie jej farbą .W ten sam sposób uszkodzony został także samochód mężczyzny. Właściciel lokalu poinformował policjantów również o kłopotliwym zachowaniu jednego ze swoich klientów, który groził mu przez kilka dni, w tym samym czasie kiedy dochodziło do uszkodzeń.

Zaraz po popełnieniu przestępstwa policjanci zatrzymali sprawcę zniszczenia rolety i samochodu. Straty zostały wycenione na 3 tysiące złotych. Podejrzany to 26-letni mieszkaniec gminy Borowa. W chwili zatrzymania był trzeźwy.

Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Mielecka prokuratura na wniosek funkcjonariuszy podjęła decyzję o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE