Reklama

GMINA TUSZÓW NARODOWY: Kontakt z urzędem tylko telefoniczny lub mailowy. Jest też apel wójta

Opublikowano: ndz, 29 mar 2020 12:44
Autor:

GMINA TUSZÓW NARODOWY: Kontakt z urzędem tylko telefoniczny lub mailowy. Jest też apel wójta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 23 marca do odwołania Urząd Gminy w Tuszowie Narodowym pracuje do godziny 14.00. Kontakt tylko telefoniczny lub mailowy.

W związku z obecną, dynamiczną sytuacją dotyczącą koronawirusa kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne oraz zabezpieczenie funkcjonowania administracji samorządowej odpowiedzialnej za bezpieczeństwo mieszkańców.

- Jednym z najważniejszych zaleceń służb epidemiologicznych jest rekomendacja pozostania w domach i ograniczenia spotkań, dużych zbiorowisk ludzi. Dlatego podjąłem decyzję, że od dnia 17 marca 2020 roku do odwołania zostaje zamknięta obsługa klientów w Urzędzie Gminy w Tuszowie Narodowym - informuje wójt Andrzej Głaz

Klientów Urzędu Gminy zachęca się do kierowania swoich spraw za pośrednictwem telefonu: Sekretariat – tel. 17 774 37 20, lub e-mail: [email protected]

Sprawy USC (dowody osobiste, akty zgonu) – tel. 17 774 37 36, e-mail: [email protected]

Dane kontaktowe do poszczególnych referatów Urzędu Gminy dostępne są w zakładce: Kontakt / Referaty i samodzielne stanowiska pracy na stronie internetowej urzędu - TU: bezpośredni link do podstrony z danymi kontaktowymi.

- Zwracam się z apelem do wszystkich Radnych, Sołtysów, OSP z terenu Gminy Tuszów Narodowy o wsparcie dla mieszkańców, szczególnie seniorów, o udzielenie im pomocy, np. w zakupach, czy w kupnie leków - apeluje wójt Andrzej Głaz.

- Osoby, które są objęte 14-dniową kwarantanną, w tym powracające z zagranicy, proszę o jej rygorystyczne przestrzeganie.

- Bądźmy odpowiedzialni, za siebie i naszych najbliższych!

- Jestem do Państwa dyspozycji wraz z pracownikami Urzędu Gminy oraz GOPS w Tuszowie Narodowym.

- Apeluję! Zostańcie w domu! Tylko w ten sposób zmniejszamy ryzyko szerzenia się epidemii - informuje wójt gminy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.