Reklama

Gmina Czermin. Sołtys Trzciany zrezygnował, będą nowe wybory

Opublikowano: 21 stycznia 2021 09:00
Autor: | Zdjęcie:

Wybory nowego sołtysa Trzciany już 30 stycznia | foto AŁ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W związku ze złożoną przez Grzegorza Cisło rezygnacją z pełnienia funkcji sołtysa sołectwa Trzciana, wójt gminy Czermin zarządził wybory uzupełniające na to stanowisko.

Zebranie wyborcze odbędzie się 30 stycznia (tj. sobota) 2021 r. w Szkole Podstawowej w Trzcianie. Rozpoczęcie o godz. 16.00.

Dla dokonania ważnego wyboru sołtysa wymagana jest obecność co najmniej 10 proc. wyborców uprawnionych do głosowania, stałych mieszkańców sołectwa i posiadających czynne prawo wyborcze.

Jeśli o wyznaczonej godzinie na zebraniu wiejskim nie będzie wymagane quorum, wybory odbędą się po 15 minutach bez względu na liczbę uprawnionych do głosowania.

Kandydatów na sołtysa zgłasza się komisji skrutacyjnej na zebraniu wiejskim.

- Szanowni Państwo z przyczyn osobistych jestem zmuszony zrezygnować z pełnienia funkcji Sołtysa. Zapraszam wszystkich mieszkańców na zebranie w celu wyboru mojego następcy - napisał na facebooku sołtys Trzciany Grzegorz Cisło.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.