Reklama

GŁOSOWANIE! Mielczanin chce mówić o ciemnej stronie social media

Opublikowano:
Autor:

GŁOSOWANIE! Mielczanin chce mówić o ciemnej stronie social media - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości „Ciemna strona social media. Czy w dobie wojen komunikacyjnych można się uchronić przed hejtem i nienawiścią?” – tak brzmi tytuł prezentacji, jaką chce się podzielić z ponad 800 uczestnikami konferencji I♥ Marketing & Social Media.

To ważne wydarzenie w branży marketingowej i rozwoju kariery, ale przede wszystkim jak sam Adrian Gamoń mówi „to świetna okazja, aby podzielić się moimi wieloletnimi przemyśleniami i wskazówkami, jak mądrze i bezpiecznie korzystać z mediów społecznościowych. Jak uchronić się przed dezinformacją, hejtem i agresją.”

Aby to móc zrobić, Adrian musi wygrać w konkursie na ostatniego prelegenta. Pod -> TYM LINKIEM <- możesz na niego zagłosować. Czasu jest niewiele, bo do poniedziałku do godziny 10. Tylko trzech kandydatów z najlepszym wynikiem przechodzi dalej. Wesprzyj mielczanina w konkursie!

Adrian Gamoń jest absolwentem I LO w Mielcu, obecnie strateg, trener, właściciel agencji Social Frame (www.socialframe.pl). Pasjonat nowych mediów, content designu i opowiadania historii - wszystkiego, co związane jest ze współczesną sztuką komunikacji. Wierzy, że dobra narracja może zmienić świat. Wraz z Social Frame tworzył komunikację w social media dla takich marek jak: RMF MAXXX, BYTOM, ZNAK, Małopolska. Twórca, wykładowca i opiekun merytoryczny studiów podyplomowych Social Media & Content Marketing i Marketing miejsc i kreowanie marek lokalnych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE