Reklama

Fryderyk Kapinos komentuje wybory: To co udało się zrobić przy tym ograniczonym czasie to zrobiłem

Opublikowano:
Autor:

Fryderyk Kapinos komentuje wybory: To co udało się zrobić przy tym ograniczonym czasie to zrobiłem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie udało się kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości objąć władzy w Mielcu. Fryderyk Kapinos zebrał ponad 10 tys. głosów czyli prawie 45 procentowe poparcie. Niestety to nie wystarczyło, bo Jacek Wiśniewski ostatecznie był lepszy o ponad dwa tysiące głosów.

- Pełniłem funkcję prezydenta przez ostatnie osiem miesięcy i nie mogłem się w pełni zaangażować w kampanię wyborczą. Musiałem codziennie pracować, podejmować ważne decyzje i realizować obowiązki prezydenta. Nie miałem zastępców, więc robiłem to wszystko sam. To co udało się zrobić przy tym ograniczonym czasie to zrobiłem. Podejmując funkcję prezydenta musiałem być przygotowany na sytuacje stresowe. Starałem się prowadzić kampanię merytoryczną. Nikogo nie obrażałem, nie sprawdzałem sytuacji rodzinnej. Pokazywałem swój program - komentuje Fryderyk Kapinos. 

Kandydatom PiSu nie udało się też przejąć władzy w sąsiedniej Dębicy, Tarnobrzegu czy Przemyślu. 

OŚWIADCZENIE Fryderyka Kapinosa:

Drodzy Mielczanie!

Bardzo dziękuję za liczny udział w drugiej turze wyborów Prezydenta Miasta Mielca. Wysoka frekwencja w tak ważnym dla naszego miasta głosowaniu jest dowodem na to, że mieszkańcy Mielca są odpowiedzialni za swoją Małą Ojczyznę.

Dziękuję wszystkim, którzy oddając swój głos na mnie pozytywnie zaopiniowali osiem ostatnich miesięcy pracy jako Pełniącego Funkcję Prezydenta Miasta Mielca. To był dla mnie pracowity okres głównie ze względu na pracę w Urzędzie Miejskim bez wsparcia osób na stanowiskach zastępców prezydenta. Mimo to uważam, że był to czas wykorzystany skutecznie, dzięki czemu wiele przedsięwzięć i inwestycji zostało odpowiednio przygotowanych lub też rozpoczęła się ich realizacja. Przez najbliższe pięć lat będą dalej pracować na rzecz naszego miasta jako radny Rady Miejskiej w Mielcu, gdzie będę chciał wykorzystać doświadczenie i wiedzę nabytą zarówno w samorządzie jak i pracy w prywatnej firmie.

Składam gratulacje panu Jackowi Wiśniewskiemu, nowemu Prezydentowi Miasta Mielca, który otrzymał bardzo duży mandat zaufania od mieszkańców Mielca. Wierzę, że pod jego zarządem miasto nie przestanie się rozwijać. Jednocześnie deklaruję gotowość do współpracy, a także w miarę moich możliwości pomoc w rozwiązywaniu problemów i dylematów, przed którymi często musi stawać samorząd miasta. Nowemu Prezydentowi, życzę także wytrwałości, podejmowania słusznych decyzji, skuteczności oraz pracy ponad podziałami dla dobra Mielca i jego Mieszkańców.

Z poważaniem
Fryderyk Kapinos

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE