Reklama

Fryderyk Kapinos: Będziemy konstruktywną opozycją w Radzie Miasta!

Opublikowano:
Autor:

Fryderyk Kapinos: Będziemy konstruktywną opozycją w Radzie Miasta! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowa Rada Miasta Mielca pracuje od poniedziałku 19 listopada. Po wyborach radni Prawa i Sprawiedliwości nie mają większości w Radzie. Jak udało się nam dowiedzieć, radni chcą zbudować opozycję wobec klubów, które obecnie chcą sprawować władzę w mieście.

Na czele klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości stanął Fryderyk Kapinos, który był kandydatem na prezydenta Mielca. W wyborczej dogrywce 4 listopada nie udało mu się zdobyć mandatu Prezydenta. W poniedziałkowej sesji Rady miasta, radny Marian Kokoszka zaproponował kandydaturę Fryderyka Kapinosa na urząd przewodniczącego Rady Miasta, jednak radni zdecydowali, że przewodniczącym zostanie Bogdan Bieniek z "Naszego Mielca". Radny Kokoszka skwitował ten wybór jednym zdaniem "że w ten sposób propozycja współpracy radnych PiS została odrzucona". Fryderyk Kapinos ostatecznie został wiceprzewodniczącym rady miasta. Został także liderem grupy radnych PiS. Jak sam przyznaje, radni PiSu będą konstruktywną opozycją.

- Prawo i Sprawiedliwość nie wchodzi w koalicję. Będziemy konstruktywną opozycją. Chcemy pracować na rzecz miasta i jego mieszkańców. Nie ma żadnego rozłamu w naszym klubie i naszych strukturach. Jesteśmy 10 osobowym zespołem. Liderem klubu PiS w Radzie Miasta jest Fryderyk Kapinos. Ponad 10 tys. głosów jakie otrzymałem zobowiązuje do tego, żeby stanąć na czele klubu radnych i pracować na rzecz miasta i mieszkańców - komentuje Fryderyk Kapinos

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE