Reklama

Festiwal Youthest w Mielcu już w ten weekend!

Opublikowano:
Autor:

Festiwal Youthest w Mielcu już w ten weekend!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w sobotę, 27 lipca, na Bulwarach nad Wisłoką, będzie miało miejsce wydarzenie, które z pewnością Mielec zapamięta na długo! Wszystko za sprawą festiwalu Youthest organizowanego przez Fundację Klub Młodych Liderów. Będzie to już trzecia edycja tego festiwalu w naszym mieście, jednak szykuje się o wiele więcej atrakcji.

Poprzednie edycje Youthestu cieszyły się ogromną popularnością wśród mieszkańców Mielca i okolic, przez co stały się wizytówką fundacji. Ze względu na jego popularność, w tym roku jest on organizowany w 3 miastach na Podkarpaciu.

Youthest  to połączenie czterech festiwali w trakcie jednego popołudnia. Każdy z nich skierowany jest do innej grupy odbiorców, co sprawia, że w wydarzeniu biorą udział tysiące osób bez względu na wiek, czy też płeć. Jest to jedno z nielicznych wydarzeń, którego celem i efektem jest rzeczywista integracja pokoleń we wspólnej zabawie.

Pierwszym z nich jest Festiwal Baniek Mydlanych. Fundacja Klub Młodych Liderów organizuje największe festiwale baniek mydlanych w Polsce! Zaplanowany jest on na godzinę 15.00 i potrwa do 17.00. Skierowany jest on do najmłodszych. Podczas jego trwania dzieciom zostanie wręczone  800 sztuk darmowych baniek mydlanych. 

Kolejny- Festiwal Kolorów, gdzie główną atrakcją jest oczywiście barwny puder Holi. Start i pierwszy wyrzut zaplanowany jest na godzinę 17.30. Kolejne wyrzuty będą co pół godziny, a wszystko to wśród uśmiechu i poczucia niesamowitej energii. Zabawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka.  Na scenie pojawi się DJ „TONIU”. Całość festiwalu dopełni energiczna Zumba, prowadzona przez Extreme Fitness, która pozwoli na dodatkowy ruch pośród kolorów. 


Festiwal Ognia to kolejna część Youthestu. Rozpocznie się on o godzinie 21:30 i potrwa pół godziny. Teatr tańca ognia występujący po zachodzie Słońca jest przeżyciem, którego nie sposób zapomnieć.

Ostatnią częścią jest Festiwal Fajerwerków. Po zakończeniu Festiwalu Ognia nad głowami uczestników rozbłyśnie niebo, na którym pojawią się fajerwerki.  Widowisko pod wybraną wcześniej muzykę, pozwoli na skupienie się na chwili i zapatrzenie w piękne niebo. Mając na uwadze dobro zwierząt spektakl trwać będzie maksymalnie 5 minut, a w jego czasie wykorzystane zostaną w dużej części  tzw. „silenty” (ciche fajerwerki). 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE