Reklama

"Ferie zakończone tanecznym krokiem..." - finał akcji Zumba Maraton

Opublikowano:
Autor:

"Ferie zakończone tanecznym krokiem..." - finał akcji Zumba Maraton  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę, 10 lutego, na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 7 odbyła się już kolejna odsłona Maratonu Zumby, organizowanego przez Fundację Klub Młodych Liderów oraz Extreme Fitness. Pierwsza tegoroczna edycja wydarzenia nosiła nazwę "Fluo Zumba Maraton" i cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem.

Po raz pierwszy w Mielcu uczestnicy mieli okazję tańczyć na niemalże zupełnie wyciemnionej sali, będąc przy tym pomalowanymi przez animatorów specjalnymi fluorescencyjnymi farbkami, które pod wpływem odpowiedniego naświetlenia mieniły się na wiele kolorów. Profesjonalne instruktorki z Extreme Fitness zapewniły wszystkim aż 3 godziny intensywnego tańca.

W czasie trwania wydarzenia odbyło się również kilka konkursów, w których można zgarnąć było m.in. oryginalne koszulki Zumba® Wear od Fundacji Sport Support, karnety na siłownię oraz wiele gadżetów od Extreme Fitness. Na uczestników imprezy czekały również porady dietetyczne oraz muzyka w energetyzującym, latynoamerykańskim klimacie.

W wydarzeniu udział wzięło około 150 mielczan, w tym zwłaszcza młodzieży i uczniów, którzy po raz pierwszy za uczestnictwo w wydarzeniu dostaną dodatkowe oceny z zajęć wychowania fizycznego. "Jestem bardzo zmęczony, ale i ogromnie szczęśliwy. Zrobiliśmy fajne, nietypowe wydarzenie, na które przyszło dużo osób. Cieszy mnie nasz organizacyjny progres, który mam nadzieję jest widoczny z każdym kolejnym projektem. Ukłony w stronę Młodych Liderów, którzy dziś spisali się na medal, w stronę sponsorów, bez których nie udałoby się zorganizować tak fajnej i darmowej imprezy, a także uczestników. Tak dużej ilości pozytywnej energii nie widziałem i nie doświadczyłem już od dawna."- powiedział po zakończeniu imprezy prezes Fundacji Klub Młodych Liderów, Sebastian Peret.

Wydarzenie nie odbyłoby się bez nieocenionej pomocy partnerów, takich jak: Agencja reklamowa MCDESIGN, Centrum dietetyczne- Projekt Zdrowie Mielec, Szkoła nauki jazdy- Skręt Mielec, Wynajem nagłośnienia Mielec, Fundacja Sport Support, Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu oraz Stowarzyszenie Razem dla Ziemi Mieleckiej, które pokryło koszty związane z wynajęciem sali 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE