Reklama

Egzotyczna impreza na mieleckim kąpielisku - To pierwsza edycja POOL PARTY KML Mielec {FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Egzotyczna impreza na mieleckim kąpielisku - To pierwsza edycja POOL PARTY KML Mielec {FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłą niedzielę, 5 sierpnia, na mieleckim kąpielisku letnim odbyło się Pool Party – basenowa impreza o tematyce hawajskiej, organizowana przez Fundację Klub Młodych Liderów wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mielcu. Setki mieszkańców odwiedziły basen w tym dniu, by móc poczuć się jak na prawdziwych egzotycznych wakacjach.

5 sierpnia, w godzinach od 10 do 19, na kąpielisku letnim MOSiR przy ul. Kusocińskiego, mielczanie mogli wziąć udział w pierwszej na mieleckim basenie odkrytym imprezie w stylu hawajskim - Pool Party. Całość wydarzenia zorganizowana została przez Fundację Klub Młodych Liderów oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu, którzy dla uczestników Pool Party zaplanowali wiele atrakcji.

Dla osób odwiedzających basen w dniu 5 sierpnia przygotowane zostały kolorowe hawajskie naszyjniki, Tiki Bar z owocowymi koktajlami, przeprowadzone przez hostessy degustacje owoców egzotycznych, dmuchane zabawki wodne do dyspozycji uczestników oraz animacje dla dzieci i młodzieży. W czasie wydarzenia dużą popularnością cieszyły się sesje wodnej Zumby, w której dzięki Extreme Fitness, uczestnicy mogli brać udział. Klimat imprezy doskonale uzupełniały dekoracje przygotowane przez wolontariuszy Klubu Młodych Liderów. Nie zabrakło kolorowych balonów, palm, czy hawajskich girland.

Czy za rok również odbędzie się w Mielcu taka impreza?” - było to jedno z częściej zadawanych w stronę organizatorów pytań. Mimo chwilowo niesprzyjającej pogody, impreza ciągle liczyła po kilkaset uczestników, co można uznać za duży sukces. Nie byłoby to jednak możliwe bez wsparcia partnerów i sponsorów, którzy przygotowali wiele atrakcji dla odwiedzających wydarzenie. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć prawdziwy pokaz dancehall’u, przygotowany przez tancerzy z Dirty Dance Studio. O zaopatrzenie hawajskiego Tiki Baru zadbał Pan Kanapka, który sporządził koktajle oraz kanapki i sałatki dla głodnych uczestników. W trakcie imprezy można było skorzystać również z bezpłatnych porad dietetycznych oraz analizy składu ciała, które odbywały się na stoisku Projektu Zdrowie, gdzie można było również spróbować zimnej lemoniady. Cieszące się dużą popularnością sesję zumby, poprowadzone zostały przez instruktora z Extreme Fitness, na których stoisku było można wziąć udział w konkurencjach sportowych oraz zdobyć atrakcyjne nagrody.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE