Reklama

Dzisiaj może zagrzmieć

Opublikowano:
Autor:

Dzisiaj może zagrzmieć - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na dworze gorąco, parno, każdy z nadzieją na deszcz spogląda w niebo. Dzisiaj bez kawy raczej się nie obeszło. Jest szansa, że przez nasze województwo przejdą burze. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia dla województwa podkarpackiego przed burzami z gradem.

W województwie podkarpackim obowiązuje I stopień zagrożenia wystąpienia burz.

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami gradu. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 13:00 do godz. 24:00 w dniu 08.06.2019. Przewidywane opady deszczu do 40 mm, wiatr w porywach do 80 km/h. 

Co oznacza I stopień zagrożenia?: Przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Spodziewaj się utrudnień wynikających z prowadzenia działań w obszarze występowania zagrożenia, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwość ich odwołania. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE