Reklama

Dziś radni powiatowi będą rozmawiać o ideologii LGBT! Zbigniew Tymuła uważa, że "to ważna kwestia dla mieszkańców powiatu"

Opublikowano:
Autor:

Dziś radni powiatowi będą rozmawiać o ideologii LGBT! Zbigniew Tymuła uważa, że "to ważna kwestia dla mieszkańców powiatu" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają obrady rady powiatu mieleckiego. W programie obrad znalazł się punkt dotyczący powołania specjalnej komisji rady ds. ustalenia stanowiska radnych w sprawie ideologii LGBT. Z powołaniem komisji nie zgadza się radny Zbigniew Tymuła. Proponuje on przyjecie przez radę stanowiska: "Powiat Mielecki wolny od ideologii LGBT", przygotowany przez klub radnych PiS.

Radni Prawa i Sprawiedliwości chcą uchwalenia jasnego stanowiska Rady Powiatu Mieleckiego, która mówi wyraźne nie ideologii LGBT. W imieniu radnych stanowisko przygotował radny Kacper Głaz. TUTAJ - więcej na ten temat. 

Radny Zbigniew Tymuła na swoim profilu Facebook opublikował informację, że chce uchwalenia stanowiska przygotowanego przez radnych PiS. Nie chce powołania komisji radnych i jak to się wyraził "przeciągania w czasie tej ważnej dla mieszkańców powiatu kwestii"

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE