Reklama

Dwie osoby zostały pobite podczas rodzinnej awantury

Opublikowano:
Autor:

Dwie osoby zostały pobite podczas rodzinnej awantury - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 12 listopada podczas rodzinnej awantury doszło do pobicia kobiety i mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce w jednej z miejscowości na terenie gminy Czermin. Dotychczas funkcjonariusze przedstawili zarzut dwóm podejrzanym w tej sprawie.

O pobiciu kobiety i mężczyzny w jednej z miejscowości na terenie gminy Czermin, powiadomili policjantów świadkowie zdarzenia, było to 12 listopada po godzinie 21. Jak ustalili funkcjonariusze, na jednej z posesji doszło do nieporozumienia rodzinnego, w którym udział brało kilka osób. Podczas awantury rodzinnej pobita została 37-letnia kobieta oraz 38-letni mężczyzna. Obydwoje z obrażeniami trafili do mieleckiego szpitala.

Prowadząc czynności w tej sprawie policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 39 do 67 lat. W chwili zatrzymania wszyscy byli trzeźwi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut pobicia dwóm z nich. Podejrzani podczas przesłuchania wyjaśnili swój udział w pobiciu.

W sprawie prowadzone są dalsze czynności, które pozwolą na wyjaśnienie roli pozostałych uczestników zdarzenia w rodzinnej awanturze.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE