Reklama

Dwa przejazdy kolejowe w Mielcu wyłączone z ruchu

Opublikowano:
Autor:

Dwa przejazdy kolejowe w Mielcu wyłączone z ruchu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Modernizacja linii kolejowej L-25 trwa w najlepsze, dlatego występują pewne uciążliwości dla kierowców. Dziś (02.07) w godzinach 8.30-14.00 nastąpi wyłączenie z ruchu przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Padykuły. Od poniedziałku kolejne utrudnienia na ulicy Wolności.

Dziś (02.07) w godzinach 8.30-14.00 nastąpi wyłączenie z ruchu przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Padykuły. Zmiana organizacji ruchu wynika z modernizacji linii kolejowej L-25, którą wykonuje Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie.

Natomiast od poniedziałku 8 lipca zamknięty dla ruchu będzie przejazd kolejowy w ciągu ulicy Wolności. To trzeci przejazd przez tory na terenie miasta, który objęty został modernizacją w ramach projektu rewitalizacji linii kolejowej nr 25 na odcinku Padew-Mielec-Dębica.

Jak informuje Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie w związku z przebudową nawierzchni przejazdu wraz z dojazdami od 8 lipca (od godz.7.00) przejazd na ulicy Wolności będzie nieczynny. Zakończenie prac planowane jest na dzień 25 lipca. W przypadku gdyby udało się roboty zakończyć wcześniej, wykonawca o tym poinformuje i ruch na przejeździe zostanie przywrócony szybciej.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE